William Holden Terkedildi

Dünyanın her yanında beyazperde geçici beraberlikler ve fırtınalı aşkların doğup geliştiği bir alandır. İşte bunlardan biri daha geçenlerde son buldu. Ünlü manken Capucine, kendisi ile evlenmeye bir türlü razı olamayan sevgilisi aktör William Holden’i terk etti. Bir yıldır geçinemedikleri bilinen ve bir araya geldikleri zaman muhakkak kavga eden sevgililerin bu kesin kopuşları doğrusu hiç de hayret uyandırmadı. Ancak Capucine’in ünlü aktörün yerine delikanlılık çağını henüz geride bırakmış bir erkeği benimsemesi yadırgandı.

Geçenlerde 35 yaşına giren Capucine'in gönlünde William Holden'in yerini alan erkek bir İtalyandır. Adı Gianfranco Piacentini. Genç kadın «Aramızda yaş farkı yok» demesine rağmen Gianfranco ancak otuzunda göstermektedir.Gazetecilerin bu konudaki soruları, Capucine'i daima can evinden yaralardı. Genç kadın ne diyeceğini bilemez, onlarda kendisinin evlilik istemediği fikrini uyandırabilmek için saçma sapan beyanatlar verirdi:

- «Ben evlenmeye razı olamayacak kadar bencilim» deyip milyonların alay konusu olmuştu.

Ama şimdi Gianfranco ile tanışınca tavrı tamamen değişti. Genç adam ise ne İtalyan sosyetesinin, ne de sinema dünyasının yabancısı. İyi ve varlıklı bir aileye mensup. Sinema çevrelerine yakınlığına gelince... Hayır, daha önce film çevirmemiş. Fakat ünlü İsrailli yıldız Daliah Lavi ile yaşadığı hararetli aşk, artistler arasında uzun zaman günün konusu olmuştu. O da Rubirosa, Ali Han, Gunther Sachs, Orsini kardeşler gibi milletlerarası hovardalardan biriydi.

Capucine ile tanışmak genç adamı tamamen değiştirdi. Asıl adı Germaine Lefevre olan bu zarif kadın ona hayatı, bambaşka bir cephesi ile göstermişti. Manken olarak moda aleminde, artist olarak sinema aleminde isim yapmış olmasına rağmen Capucine'in hiç bir yakışıksız ve şımarık hali yoktu. Aksine son derece olgundu. Kibarlığı ise yapmacık değildi. Genç adam, evlilik fikrini çabuk benimsedi. Yakınları da bu eski hovarda arkadaşlarının son zamanlarda tamamen huy değiştirdiğini, onun kurt bir çapkın hüviyetinden çıkıp müstakbel bir aile reisi, kişiliğine büründüğünü söylüyorlar.Capucine ise hoyrat bir Amerikalı sevgiliden sonra Latin ırkının bütün inceliğine sahip, zarif bir erkekle evlenmek üzere flört etmekten son değildi. Genç adam, evlilik fikrini çabuk benimsedi. Yakınları da bu eski hovarda arkadaşlarının son zamanlarda tamamen huy değiştirdiğini, onun kurt bir çapkın hüviyetinden çıkıp müstakbel bir aile reisi, kişiliğine büründüğünü söylüyorlar.

Capucine ise hoyrant bir Amerikalı sevgiliden sonra Latin ırkının bütün inceliğine sahip, zarif bir erkekle evlenmek üzere flört etmekten son derece memnun.

ALINTI: SES DERGİSİ’NİN 1968 TARİHLİ 6. SAYISIYorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir