Brigitte Bardot Eşini Aldatıyor mu?İspanya'da «Shalako» filminin setinde bulunanlar, Brigitte Bardot ile rol arkadaşlarından Sean Connery ve Stephen Boyd'un herkesin içinde birbirlerine karşı aşın derecede samimi davranmalarından sıkılmaya başlamışlardı... Fransız sinemasının seks ilahesi, bir başka erkeğin soyadını taşıdığını bir an olsun aklına getirmeden dilediği gibi gülüyor, eğleniyordu. Tabii, bu da Gunter Sachs'ın canını adamakıllı sıkmıştı... Ona nasihat etmiş, evli bir kadın olduğunu hatırlatmış, böyle işlerden vaz geçmesini istemişti. Ama dinleyen kim? B.B. bildiğini okuyor, kocasının hislerini dikkate bile almıyordu. Gün geldi, Gunter'in tahammülü kalmadı. Almanya'ya döndü.

Ama, çok geçmeden Brigitte'in Stephen Boyd ile seviştiğine dair dedikodular kulağına gelmeye başlayınca hemen kağıda, kaleme sarıldı. Ona sert bir mektup yazıp izahat istedi.

Brigitte Bardot ise bu arada kocasından ayrılacağına dair çıkarılan söylentileri yalanlıyor, Fransız televizyonuna son derece garip bir beyanat vererek hayranlarını şaşırtıyordu. Ünlü yıldız, kocasından ayrılmaya hiç niyetli değildi. «Ama, gönlümce yaşamama hiç kimse mani olamaz,» diyordu. Kısacası B.B.'nin aşk hayatı tam manasıyla Arap saçına dönmüştü...

Brigitte Bardot ile Stephen Boyd, on yıl önce «Mehtap Kuyumcuları» nı çevirirlerken tanışmışlardı. Fakat on yıl sonra tekrar bir film setinde buluşmak Brigitte'i fazlaca etkilemiş olacak ki, genç kadın, on yıl öncesinin acısını çıkarmak istercesine Stephen Boyd'la oldukça sıkı bir dostluk kurmuştu. Filmin sona erişi şerefine verilen partide fotoğrafçıların flaşlarının durmadan parlamasına aldırmadan Stephen Boyd'la kucak kucağa oturdu ve yanından bir, dakika olsun ayrılmadı.

ALINTI: SES DERGİSİ’NİN 1968 TARİHLİ 10. SAYISIYorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir