Semiramis Pekkan Yine Yakalandı

Haldun Dormen ile Semiramis Pekkan iki, üç aydan beri birbirlerinden hiç ayrılmıyorlardı. Dormen Tiyatrosu’na ne zaman gitsek, muhakkak Semiramis Pekkan ile kuliste karşılaşıyordu.

Geçen çarşamba gecesi Haldun Dormen ve Semiramis Pekkan'la Çizmecilerin Playboy'daki şahane yemeğinde karşılaştık. Kanat Gür orkestrasının tatlı nağmelerine ayak uydurarak yanak yanağa dans ediyorlardı. Ancak foto muhabiri arkadaşımızın flaşı üç, dört defa üst üste çakınca, kendilerine gelebildiler. Haldun Dormen kızgınlığını göstermemeye çalışarak: «Yine yapacağınızı yaptınız,» dedi. «Bari, oldu olacak bir iki poz da biz verelim.» Arkasından da gülerek ilave etti: «Aman resimler güzel olsun. Çirkinlikten hiç hoşlanmam zira.»

Bir ara Haldun Dormen'i telefona çağırdılar. Biz de fırsattan istifade Semiramis'le yeni aşk konusunda bir, iki kelime konuşabildik:- «Haldun Beyi çok seviyorum. Kültürlü, neşeli, esprili ve hepsinden de önemlisi son derece centilmen bir erkek. Diyebilirim ki hayatımda hiç bir erkeğe karşı hissetmediğim bazı şeyleri ona karşı duyuyorum.»

- «Peki ya Fikret Hakan, Ekrem Bora?» dedik. «Genç kızlıkta, tecrübesiz bir yaşta hissedilen aşkların ne ( önemi var ki?» diye cevap verdi.

Haldun Dormen masaya dönünce tekrar dansa başladılar.

ALINTI: SES DERGİSİ’NİN 1968 TARİHLİ 10. SAYISIYorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir