Selim Selçuk 11 YaşındaTimur Selçuk'un küçük kardeşi Selim Selçuk geçen hafta Galatasaray Lisesinde bir resital verdi. 5 yaşındayken ağabeyinin bir resitalinde ilk defa sahneye çıkan küçük selim, Galatasaray Lisesi Orta 1. sınıf öğrencisidir. Henüz 11 yaşında. Fakat birçok enstrümanı gayet güzel çalmaktadır.

Timur Selçuk'un imzalı piyanosu ile verdiği resitalde küçük Selim çok heyecanlı idi. Konserden sonra bunun sebebini bize şöyle açıkladı: «Sahneye çıkmaktan hiç

korkmuyorum. Heyecanım bundan dolayı değil. Tek korkum ağabeyime mahcup olmak. Onun imzaladığı piyanodan yanlış sesler çıkarmak...»

Selim Selçuk programını tamamladığı zaman bütün salon alkıştan inledi. Küçük Selim, ağabeyine mahcup olmamanın verdiği mutlulukla, bu alkışlara başını önüne eğip selam vererek karşılık verdi.

Münir Nurettin Selçuk'un gözleri yaşlıydı. Sevinç göz yaşlarıydı bunlar. Timur’dan sonra Selim’i de Türk müzik piyasasına armağan ediyordu.

ALINTI: SES DERGİSİ’NİN 1968 TARİHLİ 12. SAYISIYorum

  1. Bu adam gerçekten bu ailenin gereksiz bir üyesi olmuş çıkmış.. Babasının ve Ağabeyinin tüm kayıtlarını , Görüntülerini internetten kaldırtıyor.. Şikayet ediyor, davalar açıyor.. Neden bir İnsana babasının ve Ağabeyinin kayıtlarını kaldırtmak ister ki? Bunun nedeni Ağabeyini ve Babasını sevmemesinden , İnsanlara unutturmak istemesinden kaynaklanıyor ayrıca asla Babasının veya Ağabeyinin daha yukarısına çıkamayacağını anladığı için.. Timur Selçuktan sonra SEÇUK ailesi benim için tamamen ölmüştür.. ve eminim ki bu zat O ailenin bir ferdi olamaz mutlaka hastanede bi karışıklık felan olmuştur

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir